Protestantse Kerk in Nederland
Hervormde Gemeente Herwijnen
 
 
Contact

Contact

 

Hoewel persoonlijke contacten de voorkeur hebben, zijn moderne middelen als bijvoorbeeld e-mail waardevolle communicatiemiddelen. Van hen die in de gemeente een taak hebben en beschikken over een e-mailadres, vindt u hieronder de adressen:
 

Naam Functie Contact
Ds. Wilhelm Roseboom Predikant wmroseboom@gmail.com
06-14600988
Dik de Joode Scriba scriba@nhkherwijnen.nl
06-20047902
Hetty van Arkel
Carolien Boogert
Kerkblad kerkblad@nhkherwijnen.nl
Pastoraat   pastoraat@nhkherwijnen.nl
Algemene vragen/opmerkingen   info@nhkherwijnen.nl
Marco van Zante
Jacco Ruitenburg
Marleen Ruitenburg

Kosters 
kosters@hervormdherwijnen.nl 
Kerkrentmeesters   kerkrentmeesters@nhkherwijnen.nl
Alex Ruitenburg Evangelisatiecommissie evangelisatiecommissie@nhkherwijnen.nl
Diakenen Diaconie diaconie@nhkherwijnen.nl
Jacco Ruitenburg Techniek  techniek@hervormdherwijnen.nl
Leontien van Arkel
Amanda de Bruin
Websitebeheerders
App Hervormd Herwijnen
apphulphervormdherwijnen@gmail.com

Postbus
De kerkrentmeesters en de diaconie hebben een gezamenlijk postbusadres:
Kerkrentmeesters of Diaconie
Hervormde Gemeente Herwijnen
Postbus 8
4170 AA  Herwijnen


Kerk en Pastorie
Kerkgebouw en predikant    
Hervormde Gemeente Waaldijk 139
4171 CC  Herwijnen
0418-581511
Ds. Wilhelm Roseboom Waaldijk 137
4171 CC  Herwijnen
06-14600988
 

 

terug
 
 
 
 
Online diensten

Deze zijn te volgen in beeld en geluid via de onderstaande link.

Kerkdienst live meekijken en luisteren
(liturgie: zie laatste nieuws)
 
Kerkdienst terug luisteren
Hier kunt u kerkdiensten terug luisteren (zonder beeld)

Hervormde Gemeente Herwijnen - Kerkdienstgemist.nl
 
Collectebonnen
meer
 
Collecten / giften

Wilt u geven aan een collecte of een andere gift doen? Klik op de QR-code of in de linkerkolom op 'laatste nieuws' voor diverse rekeningnummers.
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.